SALA WESELNA Leśna Perła

Myślicie Państwo o stylowym i wygodnym lokalu, w którym zorganizujecie najważniejszą imprezę w życiu? Obszar poszukiwań obejmuje Śląsk, a w szczególności miasta Radlin i Rybnik?
Polecamy Dom Przyjęć Leśna Perła! Jesteśmy przekonani, że sala weselna położona w kameralnym miejscu na obrzeżach Radlina i w sąsiedztwie Rybnika spełni Państwa oczekiwania!

DOPASOWUJEMY SIĘ DO POTRZEB

Wiemy, że każde przyjęcie jest inne, dlatego naszą salę weselną, liczącą  m² ,bez trudu można dopasować do charakteru imprezy oraz rozmachu, jakiego nabrały Państwa plany. Okolicznościowy obiad w towarzystwie najbliższych, tradycyjne polskie wesele z setką świetnie bawiących się gości, a może wystawne przyjęcie w wyjątkowo licznym gronie? Sprostamy każdemu wyzwaniu, a nasza sala weselna stanie się miejscem niezapomnianych wrażeń. Proponujemy trzy sprawdzone warianty aranżacji:

Stoły przybierają kształt klasycznej podkowy, co sprzyja integracji i ułatwia dobrą zabawę. Sala weselna zaaranżowana w taki sposób, jest miejscem idealnym na zorganizowanie obiadu dla rodziny i bliskich znajomych, czykameralnej imprezy weselnej.Sala weselna - układ miejsc 76

 

Nasz dom przyjęć doskonale nadaje się do przygotowania wesela na większą liczbę osób. Taka aranżacja gwarantuje wygodę, zarówno gościom bawiącym się przy stołach, jak i tym, którzy prawie w ogóle nie schodzą z parkietu.


Sala Weselna - układ miejsc 100

Myślicie Państwo o wystawnym przyjęciu, do którego potrzebna jest duża sala weselna? Radlin, a nawet Rybnik i Śląsk chcielibyście zadziwić rozmachem? Dom przyjęć Leśna Perła jest na to gotowy!6 rzędów stołów, miejsce na orkiestrę i stylowo urządzone wnętrza gwarantują wrażenia największego formatu.


Sala weselna - układ miejsc 140

 

OFEERUJEMY WIĘCEJ!

Gustownie urządzona sala weselna i układ stołów idealnie dopasowywany do potrzeb, to niejedyne atuty Domu Przyjęć Leśna Perła. Oprócz tego proponujemy Państwu:

Leśna Perła ma też ekstra prezent dla nowożeńców. Do swojej dyspozycji otrzymacie Państwo nasz najlepszy apartament, a rano zaserwujemy Wam pyszne śniadanie.

GALERIA


Polecamy park linowy:
Projektowanie stron i sklepów internetowych